Kdo jsme?

Jsme outdooroví nadšenci a milovníci hor. Rádi lezeme, chodíme nebo se prostě pohybujeme po horách. 

Proč s námi?

Naše akce vždy vede certifikovaný horský průvodce nebo instruktor. Zakládáme si na profesionálním přístupu a bezpečnosti během akcí. 

Co nabízíme? 

Nabízíme akce, túry, kurzy v horách, na skalách a všude možně i nemožně. :) 

Náš tým

Ondřej Brůha

Studoval jsem gymnázium v Radotíně a v současně době studuji na ČVUT v Praze. Mám velice rád přírodu, ať již hory v zahraničí, či jen moje oblíbené Brdské lesy. Velice mě baví fotografování, hlavně v přírodě. Můj vztah k přírodě zapříčinil skaut, jímž jsem od svých sedmi let. Ve dvanácti mě můj skautský vedoucí vzal na táboře na skalku kus za hranicí tábora a od té doby jsem objevil moji další vášeň - lezení. Postupně jsem se přes skalky V ČR dostal i na ferraty v Dolomitech a k horám vůbec.

www.ondrejbruha.com

Moje kvalifikace: 

- Horský průvodce

- Instruktor lezení

- Instruktor skialpinismu

Dan Kühnel

Horolezectví se naplno věnuji již 5 let. Začal jsem při studiu České lesnické akademie v Trutnově a již od začátku se lezení stalo mojí srdcovou záležitostí, bez které si již neumím svůj život představit. Před třemi roky jsem byl poprvé lézt v Alpách, kde jsem teprve poznal to kouzlo a ty nekonečné možnosti, které se při horolezectví člověku naskýtají. Od té doby mám za sebou stovky hodin strávených lezením ve skalních terénech a v horách. Snažím se lezením/horolezením trávit co nejvíce času a stále se v něm zdokonalovat jak metodicky, tak fyzicky.

V současnosti jsem se při studiu České zemědělské univerzity stal i certifikovaným Instruktorem lezení na umělých stěnách a v budoucnu hodlám certifikace v rámci horolezectví rozšiřoval kam až to pujde.

Lezením a pohybem v horách člověk zdokonaluje a zoceluje jak své tělo, tak i duši.

Ale pamatujte:

"Kdo nepadá - neleze. A kdo neleze - nestoupá."

Moje kvalifikace: 

- Instruktor lezení 

Chcete se přidat? Napište ;)